Teenused

Me usume, et erialane haridus ei alga alles ülikoolis, vaid ka juba põhi- ning keskkoolis õpilased valivad oma tulevasi radu. Seega on neil oluline mõista, mis asi on virtuaalreaalsus või mida videomängude arendajad tegelikult mänge ehitades teevad. Selleks pakume me võrgupõhiseid kursuseid nii sügisel kui kevadel ja kutsume teid külla grupiekskursioonile.

Labori ekskursioon

Hind: 40 €/tund (48.80 €/tund KM-ga) – vt ka hinnakiri
Kontakt: cgvr@ut.ee
COVID: Lähtume EV valitsuse korraldustest

Arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse labori tuur sobib hästi väiksemale keskkooli klassile koos õpetajaga või osana näiteks terve Delta õppehoone eksukrsiooni sees. Külla mahub korraga mugavalt 10-15 inimest, kellele tutvustame virtuaalreaalsust ja labori tegemisi. Virtuaalreaalsust saab loomulikult ka ise kogeda ja pakume kogeda nii enne virtuaalreaalsust mitte kogenud inimestele sobilikke rakendusi, kuulsaid tipptasemel rakendusi ja ka ülikoolis tudengite poolt loodud rakendusi. Ka teised näevad samal ajal virtuaalreaalsuses olevale inimesele näidatud pilti ning kuulevad heli. Huvilistele näitame erinevaid virtuaalreaalsuse seadmeid ja selgitame nende tööpõhimõtet. Kindlasti räägime ka meie poolt ülikoolis pakutud arvutigraafika, videomängude arenduse ja virtuaalreaalsuse õppimise võimalustest.

Palume ekskursiooni broneerimisel arvestada, et ühe tunni jooksul 10 inimese korral on iga inimese kohta teoreetiline maksimaalne virtuaalreaalsuse kogemise aeg 6 minutit. Ekskursiooni sees on ka tutvustav osa, seega praktikas kipub ühe seadmega see aeg olema väiksem. Võime kasutada ka mitut seadet korraga, kuid sellisel juhul ei saa teised samal ajal näha ja kuulda. Suurema seltskonna puhul on efektiivne jaotuda 10-15-liikmelisteks alamrühmadeks ja käia meie juures kordamööda, vahepeal teised rühmad külastavab näiteks teisi meie instituudi laboreid.
Igal juhul, kirjeldage oma soovi ja katsume leida just teile sobiva ekskursiooni kogemuse!

Ekskursioon sobib teemast huvitatud keskkooliõpilastele ja põhikooli lõpuklasside õpilastele.

Kuhu tulla?

AGVR labor asub Delta õppehoone 2. korrusel ruumis 2007. Peatreppist (liftide ja 1. korruse administraatori laua juures) üles 2. korrusele tulles tuleb edasi liikuda mööda jõega risti olevat hoone tiiba.

Ruum 2007 jääb vasakut kätt. Ruumi vastas koridoris on plakatisein ja kõrval WC.